MENU
Terug

Protos-Weering en jaarlijks kerst mixzaaltoernooi

Vanavond is de kwartfinale van het Protos-Weering zaalvoetbaltoernooi. Zowel SVBO Zondag, als SVBO Zaterdag heeft zich hiervoor geplaatst. Het mooiste is dat ze ook nog bij elkaar in de poule zitten! Vanaf 18:00 barst het voetbalgeweld los in de Esdal te Emmen. We kunnen de hulp van onze supporters goed gebruiken!

Aankomende zaterdag is een drukke dag voor SVBO’ers. ‘s Ochtends is het jaarlijkse kerst mixzaaltoernooi. Iedere SVBO’er vanaf JO17 mag meedoen met dit toernooi.

Heb je je nog niet opgegeven? Doe dit dat snel bij Jeroen Fischer (0629761750). De sporthal is om 09:45 open en het toernooi zal starten om 10:30. Mocht je zelf niet meedoen, dan is het altijd leuk om even te komen kijken.

Na het toernooi is er de mogelijkheid om gezellig soep te eten in de kantine. De soep zal klaar staan vanaf ongeveer 14:00.

‘s Avonds is de halve finale van het Protos-Weering zaalvoetbaltoernooi. We hopen dat hier 1 of misschien wel 2 SVBO teams van de partij zijn!

P.S. Heeft U nog geen SVBO sjaal? Deze zijn te koop in de kantine van SVBO voor maar 10€!