MENU
Terug

Klingenberg maakt 100e doelpunt voor SVBO

In de wedstrijd tegen Nieuw Balinge maakte Nick Klingenberg zijn 100e doelpunt voor vv SVBO. De doelpunten maakte hij niet alleen voor het zaterdagelftal van SVBO, maar ook voor de zondagtak.

Nick Klingenberg kwam in de jeugd bij SVBO voetballen. Met name in de A1 viel hij op vanwege zijn snelheid en acties. Hij speelde dan ook al snel wedstrijden met het tweede en eerste elftal mee. In het eerste elftal speelde hij zowel in de 1e als in de Hoofdklasse. Destijds was dat nog het hoogste amateurniveau van Nederland. Toen Nick door opleiding en blessures genoodzaakt was te stoppen, besloot hij om de overstap richting het zaterdagvoetbal te maken. Hier ging hij verder waar hij ooit gebleven was, namelijk acties maken en scoren. Namens de club werd hem vorige week een shirt overhandigd.

Hosting is gesponserd door Spothost