MENU
Terug

SVBO Voetbalfeest loopt vol

Op 22, 23 en 24 juni zal het SVBO Voetbalfeest plaatsvinden. Op dit moment hebben we 22 teams die zich hebben aangemeld. Van een paar teams verwachten we binnen afzienbare tijd antwoord. Daarmee lijkt het toernooi behoorlijk vol te lopen. Mochten er nog teams zijn die graag mee willen doen, raden we hen aan dat snel aan te geven. Informatie kan gevonden worden via de volgende link: https://vvsvbo.nl/svbo-voetbalfeest-jo16-tm-jo19-2018.

De volgende clubs zullen één of meerdere teams afvaardigen: Bargeres, ONT (Opeinde, Friesland), FC Klazienaveen, Vrone (Sint Pancras, Noord-Holland), Zwartemeerse Boys, BBC (Burgum, Friesland), SVF (Cothen, Utrecht), OBW (Zevenaar, Gelderland), Broekster Walden (Walden, Friesland), ASC Waterwijk (Almere, Flevoland), Alphense Boys (Alphen aan den Rijn, Zuid-Holland), Hoofddorp (Noord-Holland), SC 't Gooi (Hilversum, Noord-Holland) en Nieuw Buinen. Een prachtig deelnemersveld!

Op vrijdag 22 en 23 juni staan er weer twee gigantische feestavonden op de planning. Vorig jaar mochten we op vrijdag ruim 800 mensen begroeten en op zaterdag ruim 1.400. Dit jaar hebben we weer een prachtige line-up. Deze zullen we in de komende weken bekend maken via onder andere onze Facebookpagina. Halverwege mei zal ook de kaartverkoop starten. Volg ons dus op: https://nl-nl.facebook.com/SVBOtoernooiAB

We hebben er zin in!