MENU

Geen Orgon Toernooi in verband met aanleg kunstgrasvelden

Het Orgon Toernooi wordt normaal gesproken voor de bekercompetitie aan afgewerkt. Het toernooi, waaraan de eerste elftallen van veel clubs uit Emmen en omstreken deelnemen, gaat het komende voetbalseizoen niet door. In overleg met het bestuur van vv SVBO en toernooisponsor Orgon is besloten geen risico te lopen. Mocht de aanleg van de kunstgrasvelden iets langer duren dan gepland, kan het zijn dat het toernooi in het gedrang komt en zou het toernooi alsnog afgelast moeten worden. Om de clubs de ruimte te geven iets anders in te plannen in de voorbereiding, is op voorhand besloten om een jaartje over te slaan. De oude deelnemers is wel aangeboden gedurende het seizoen een oefenwedstrijd op kunstgras te komen spelen.

Uiteraard zijn het bestuur en sponsor Orgon blij met de aanleg van de kunstgrasvelden. Een positieve ontwikkeling voor de club. 

Gepubliceerd op